Blackout Top News

U nastavku posta provjerite detaljnu satnicu nastupa za sve dane na ovogodišnjem Terraneo festivalu.
Informacije o ulaznicama potražite na službenim stranicama festivala.

_uto_09_08_2011.

TERRA STAGE
18:00 Bernays Propaganda
19:00 Chad VaGaalen
21:00 Destroyer
23:30 La Roux
02:30 Dubioza kolektiv
AQUA STAGE
17:00 Ruiz
18:15 Repetitor
20:00 Wovenhand
22:15 Frank Turner
01:00 Konono No. 1

AERO STAGE
18:00 L’Kok
19:00 Beetan Ton
20:00 Big Mandrake
21:00 Suuns
22:15 Muzikfantastik / Krželj
23:30 7That Spells
00:15 Tetkine Radosti
02:30 Dan Deacon
03:30 Tetkine Radosti

Muzika.HangaR STAGE
21:00 Labosh
23:00 Jogarde
02:00 Ilija Rudman
05:00 Eddie Ramich

MTV HANGar STAGE
TAKE ME OUT DJs
21:00 Hlad
01:00 Critical LP
05:00 Sophie Smite

_sri_10_08_2011.

TERRA STAGE
17:30 Leut Magnetik
19:00 The Bambi Molesters
21:00 Janelle Monae
23:30 The National
02:30 Antenat
AQUA STAGE
17:00 XAXAXA
18:15 Man Zero
20:00 Liars
22:15 Mogwai
01:00 Crystal Castles

AERO STAGE
18:00 Nina Romić
18:45 Ti Ritu Piri Pip
19:30 How Convinient
20:15 Avoq
21:00 Oneida
22:00 154th Day Of The Year
22:45 CFSN DJs
23:30 We Can’t Sleep At Night
00:30 Labosh
02:30 Handsome Furs
03:30 Surka
04:00 Abop
05:15 M.I.L.E

Muzika.HangaR STAGE
21:00 Diaspora Sound: Odie & Bronson
04:00 Frank Goossner / Voodo Funk

MTV HANGar STAGE
FREEFLOATING DJs:
21:00 Brighton
DISCO NOT DISCO:
00:00 Shwabe
03:00 Toshke

_čet_11_08_2011.

TERRA STAGE
17:30 East Rodeo
19:00 Overflow
21:00 The Fall
23:30 Nouvelle Vague
02:30 Stillness

AQUA STAGE
17:00 Dok Analogx
18:15 My Buddy Moose
20:00 The Thermals
22:15 The Baseball Project
01:00 The Raveonettes

AERO STAGE
17:00 Poremećaj
18:00 Shot Me Wendy
19:00 Delyricum
20:00 Diaspora Sound: Odie & Bronson
20:50 Mlat
21:30 Lollobrigida
22:15 Borovich
23:30 Lapins Superstar
00:15 Baris K
02:30 Beautiful Swimmers
05:00 Tropical Jeremy

Muzika.HangaR STAGE
MASH UP DJs:
21:00 Emilio Dalbello
00:00 Oli Dobolli
DEMODE DJs:
02:00 Jon B
04:00 Jah
06:00 Rachunica

MTV HANGar STAGE
KSET DJs:
21:00 Indierectum
02:00 Dance Department
05:00 Jabatoon

_pet_12_08_2011.

AERO STAGE
17:00 Mark Mraković
17:45 Rapaholik + Woo D
19:15 Bamwise
20:15 Gin Cooler
21:15 Nipple People
22:00 Kuzma & Shaka Zulu
23:00 Fire! // Mats Gustaffson
00:00 DJ Frank / Voodoo Funk
02:00 Sila
03:15 DJ /rupture
05:15 Sonido Martines

Muzika.HangaR STAGE
SIRUP DJ’s:
21:00 Arszenik
00:00 Pytzek
03:00 Blashko
05:00 Sergej

MTV HANGar STAGE
CONFUSION DJs:
22:00 Feelipa
02:00 Space Dimension Controller
04:00 Phillipe
06:00 Funk guru

_sub_13_08_2011.

AERO STAGE
17:00 Šumovi Protiv Valova
18:00 Klaus Nora
19:00 Majmoon
20:00 Nežni Dalibor
21:00 Peach Pit
22:00 Hemendex
22:45 Petrol
00:15 Beat Busters
01:15 DMX Krew
03:30 Beppe Loda

Muzika.HangaR STAGE
GOOD FOOT DJ’s:
21:00 Zhe
00:00 Woo D
03:00 Borka
06:00 Bakto

MTV HANGar STAGE
IndieGO! DJ’s:
21:00 Zorana
23:00 Nikola “Dexter”
01:00 Malisha
03:00 Goran “Limago”
05:00 Paun

Share


  1. […] su cijene bile festivalske ali i prihvatljivije nego na nekim razvikanijim festivalima u Zagrebu. Raznovrsni line-up privukao je široku lepezu posjetitelja, no može se reći da je većina otišla zadovoljna s […]


0